Vikadesign - grafika,DTP,webdesign a reklama

Orientační ceník

Z důvodu velké rozdílnosti jednotlivých zakázek nelze v našem oboru pro většinu činností stanovit pevně dané ceny. Cena proto bývá vždy stanovena individuálně na základě parametrů dané zakázky. U služeb, kde není potřeba tvůrčí činnost (úprava fotografií, skenování, předělání již hotové předlohy atd. ...), vycházíme z počtu odpracovaných hodin a hodinového sazebníku, u tvůrčí práce je k hodinové sazbě připočten ještě poplatek za originalitu a ideu díla. Do ceny mohou naopak výrazně promluvit atraktivní množstevní a věrnostní slevy. U digitálního malosériového tisku pak záleží na požadovaném množství a pokrytí tonerem.

Níže uvedený ceník berte prosím pouze jako orientační náhled. Rádi vám vypracujeme konkrétní cenový návrh na základě vašich požadavků.

Tiskoviny:

U tiskovin jako jsou letáky, časopisy, kalendáře atd... cena tisku velmi záleží na nákladu, požadovaném typu papíru, použitých barvách a následných úpravách (vazba, laminování, lakování...), takže nelze stanovit ani rámcový náhledový ceník, pokud neznáme přesnější zadání zakázky. Kontakujte nás proto prosím se svými konkrétními požadavky, rádi vám vypracujeme cenový návrh k vaší konkrétní poptávce.

Digitální tisk:

Je vhodný pro menší požadované náklady, při vyšších nákladech vám vypracujeme cenovou nabídku pro ofsetový tisk. Vizitky jsou tištěny na papír 250 g/m2 vysoce plastickým tiskem. Pokud jste z Liberce a blízkého okolí, rádi vám objednané vizitky dovezeme.

ČB vizitky 90x50 od 100ks od 1,5-/ks
Barevné vizitky 90x50 od 100ks od 2,5-/ks

Webdesign:

Grafický návrh www prezentace od 2.000,–
Jednoduchá www prezentace
(grafická prezentační stránka se základními informacemi o firmě)
od 2.500,–
Složitější www prezentace
(klasická prezentace s nabídkou služeb, ukázkou referencí, kontaktním formulářem)
od 6.000,–
Rozsáhlá www prezentace
(objemná prezentace s nabídkou služeb, ukázkou referencí, kontaktním a objednávkovým formulářem, administračním rozhraním pro vlastní správu)
od 12.000,–
Kódování
(HTML, XHTML, CSS)
300,–/hod.
Programování
(Javascript, PHP, databáze)
400,–/hod.
Aktualizace a správa webu dohodou

Bannery:

Statický banner (JPG, GIF) od 400,–
Animovaný banner (GIF) od 700,-
Animovaný banner (FLASH) od 1.100,–
Ikonka 88×31 px (JPG, GIF) od 150,–

Žádost o cenový návrh:

Zašlete nám prosím svou žádost o vypracování cenového návrhu na email veronika@vikadesign.cz

Bc. Veronika Loužilová
sdružení podnikatelů